Aion

Teraz za przyczyną Aion masz możliwość stać się naocznym świadkiem odwiecznej potyczki między dobrem i złem.
Arteia to mityczna kraina, w której rozgrywa się ogromna między nacjami Asmodian i Elyos, w przeszłości ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Możemy być pewni, że jakość dopracowania gry mile nas zaskoczy, gdyż jest ona kolejną produkcją znanego w świecie MMO studia NC Soft odpowiedzialnego za takie gry jak Guild Wars czy Lineage. Rozpoczynając rozgrywkę będziesz musiał stanąć po jednej ze stron waśni, temu wyborowi pozostaniesz lojalny już na całą rozgrywkę. W dalszej kolejności podejmiesz decyzję, jaką klasę bohatera chciałbyś reprezentować. Producenci gry przekazali do naszej dyspozycji trzy profesje bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda wyróżnia się unikalną kombinacją umiejętności i atrybutów. Kraina Aion zachwyca nas swoją otwartością i drogami eksploracji, kontakty ze środowiskiem naturalnym zachęca do bezcelowego zwiedzania wszystkich lokacji .Tak więc rozległy Aion stoi przed tobą otworem, będąc naszpikowanym całą masą niestworzonych kreatur i silnych bossów, stojących na straży swoich krain.
W tym świecie nikomu nie będzie brakowało również pojedynków z innymi graczami, reprezentantami konkurencyjnego ludu.
Nie zwlekaj więc ani chwili, lecz wkrocz do fantastycznego świata Aion, połącz się w gildie i , by ruszyć na podbój świata i pokonać odwiecznego wroga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *