Anno Online

Online została zlokalizowanana na przeglądarce, w której największy nacisk został położony na ekonomię. Ważnym aspektem rozgrywki jest przemyślana strategia, dzięki której będziemy podbijać nowe ziemie pod rozbudowę naszego królestwa. Układ graficzny stylizowana jest na scenerii pochodzących ze średniowiecza. Gra jest kontynuacją lubianej serii z komputerów stacjonarnych.

Fabułę gry inałgurujemy na wyspie-matce, która jest najważniejszym miejscem zmagań. Z jej pomocą stworzymy swoje kupieckie imperium. Mamy obowiązek pamiętać o naszych obywatelach i powinieneś dbać o ich potrzeby. Jako władca będziesz miał możliwość zadowolić obywateli budując konstrukcje, zarządzając produkcją i zużyciem materiałów. Twoi obywatele, aby mogli poprawiać jakość życia będą stale żądali coraz to nowych udogodnień. Będziesz się musiał porządnie przyłożyć do tego, aby rozbudować własną wyspę i dbać o to, aby mieszkańcy byli szczęśliwi ze swojego bytu przez co będą się odwdzięczać ciężką pracą i dobrą produktywnością.

Wraz z postępami w grze okaże się, że aby zadowolić kolejne potrzeby poddanych koniecznym etapem stanie się kolonizacja kolejnych wysp. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował badań na dobrym poziomie. Twoje królestwo będzie potęgą, jeśli skolonizowane wyspy mądrze powiążesz szlakami handlowymi.

Rzeczą, którą do tej pory nie występowała w grze Anno jest to, że użytkownicy będą mogli tworzyć własne społeczności i działać razem w celu osiągnięcia wzniosłych celów i realizacji misji niedostępnych dla samotnego gracza.
Anno Online to prawdziwa gratka dla osób, które pragną przyjemnie spędzić czas i wiedzą jak dobrze zarządzać imperium!.

Podejmiesz wyzwanie? Niesamowity świat przygód czeka na ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *