Garbage Garage

Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś szansy sprawdzić się jako administrator autoszrota, to stajesz teraz przed niepowtarzalną szansą, by tego zaznać!
Wchodząc do świata gry dostaniesz pod władanie słabo prosperujące złomowisko, by już w niedalekim czasie uczynić je dobrze prosperującym królestwem złomu. Główne zajęcie przeznaczone dla twojego autoszrota to odbiór skasowanych pojazdów, które trzeba sprawnie i z zarobkiem zutylizować. Podzespoły zdobyte z rozbiórki to podstawowa opcja zarobienia dolarów na giełdzie, poprzez dalszy obrót nimi. Giełda to stosunkowo łatwy, ale skuteczny system losowania aktualnych wartości części na rynku wtórnym. Przy odrobinie powodzenia i szybkości – będziesz mógł opchnąć produkt za wyjątkowo przyzwoite ceny.
W Garbage Garage bogacimy się, by mieć możliwość rozbudowywać infrastrukturę swojego złomowiska i przygotować się na przyjmowanie coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów. Opylanie podzespołów to nie jedyna opcja ich spożytkowania, gdyż gra zapewnia nam także opcję składania nowych – unikalnych pojazdów z pozyskanych części. Grając będziesz wielokrotnie doświadczany chociażby przez ryzyko utraty płynności finansowej, z czego wykaraskasz się wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Jedynie od twoich decyzji i posunięć zależy pomyślność twojej kariery, zagwarantuj szybki swojemu szrotowi, byś mógł stać się prawdziwym potentatem tej branży. Daj się ponieść miłym braciom Ludolf, najbardziej znanym złomiarzom w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *