Garden of Eden

Wejdź do fantastycznego świata Garden of Eden i oddaj się karierze ogrodnika, sprawującego opiekę nad całą masą różnej maści kwiatów.
Każdy zarejestrowany ogrodnik po rozpoczęciu swojej przygody z grą, kierowany jest pod opiekę ogrodnika Karola, który zaznajomi go z rozgrywką i wskaże metody prowadzenia rozgrywki.
Wspomniany wyżej Karol to ponadto nasz zleceniodawca i mentor przez cały okres trwania rozgrywki – przydziela nam stosowne zadania i płaci za ich zgodną z założeniami realizację.
Poza koniecznością hodowli roślin, naszym zadaniem będzie również rozwijanie ogrodu w celu zagwarantowania sobie rozleglejszego terenu do prowadzenia hodowli.
W Garden of Eden będziemy zobligowani zwracać szczególną troskę na nasze punkty mocy, które przepadają w wyniku wykonywania przeróżnych działań w grze.
Kluczem do sukcesu jest więc rozważne i przemyślane dysponowanie punktami energii, które są nam zwracane po upływie całego dnia.
Gdyby jednak okazało się, że brakuje ci punktów energii do spełnienia elementarnych celów, to staniesz przed opcją skorzystania z opcji dodatkowych – napoju energetycznego, który doda ci sił.
W Garden of Eden nie brakuje także trybu współpracy, który opiera się na zapraszaniu swoich znajomych do wspólnej gry i wspólnej dbałości o własne ogrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *