Goalunited

Niesamowita okazja dla każdego fascynata piłki nożnej, którzy pragną zostać wciągnięci przez wir pełnych wrażeń rozgrywek piłkarskich, lecz z fotela zarządcy drużyny!

Rozgrywkę zaczniemy totalnie darmowo, by od razu po rejestracji wkroczyć do osadzonego w wysoce intuicyjnym systemie świata gry. Pod nasze rozkazy trafi drużyna, której nazwę nadajemy według własnego upodobania i zagwarantujemy jej miejsce w jednej z kilku tabel ligowych. W roli zarządcy klubu zostaniemy odpowiedzialni za przygotowanie i poziom bazy stadionowej oraz zadbamy o zapewnienie biegłości finansowej drużyny.Mądre wydatki na podnoszenie klasy murawy, oraz pobliskich zabudowań z czasem staną się dla ciebie źródłem wielkiego bogactwa.Przez początkowe działania przejdziemy przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z opcjami gry, również ubogaci nas w ciąg bezcennych informacji związanych z następnymi posunięciami. Goalunited to gra skierowana głównie do fanów futbolu, którzy to znajdą w niej wiele szans na wirtualną realizację planów całkowicie realnych.
W przypadku, gdy lubisz rywalizację i od zawsze czułeś w sobie powołanie do zarządzania futbolową drużyną, to nie wahaj się ani chwili i oceń własne zdolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *