Legends of Honor

Legends of Honor

W nękanym bitwami kraju, podzielonym między trzy współzawodniczące frakcje, przetrwanie i dostatek są przywilejem silnych. W grze Legends of Honor zapory wznoszą się, a walą się w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, gromadź armię i przygotuj wojowników do !

Gra w przeglądarce Legends of Honor to MMORPG, która łączy wartką akcję ze strategicznym budowaniem królestwa, w której błyskawiczne postanowienia potrafią zdecydować o niesamowitym sukcesie lub przytłaczającej przegranej. Nie wszystkie jednak wojny zwycięża się na mieczem, a sposób konstrukcji zamożnego zamku jest tak samo istotna co strategia wygrywania epickich bitew PvP. Jako pan twierdzy masz obowiązek stawiać okazałe budynki, werbować żołnierzy i dążyć do tego, aby mury oparły się naporowi bezwzględnych przeciwników. Czy dysponujesz tym, czego trzeba, by zostać legendą honoru?

Gra Legends of Honor konsoliduje w sobie walkę taktyczną, strategiczny rozwój i rekrutację armii, dlatego też gracze muszą planować rozważnie i napadać wrogów bez zahamowań, bo inaczej ich fort przekształci się w stertę gruzu.

Obszerna mapa świata dostępna w grze umożliwia swobodne poruszanie się i dokładne planowanie bitew. Wojska otrzymują nagrody do ataku i kary do defensywy w związku od typu terenu. Bohaterowie umieją tworzyć w lasach pułapki na wrogie wojska oraz wchodzić na wzniesienia, by analizować najbliższą okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu wrogich oddziałów.

W tej grze w przeglądarce internetowej nie musisz walczyć w pojedynkę. Złóż ślubowanie lojalności jednej z trzech frakcji i zawieraj potężne z graczami z całego globu, aby połączonymi wojskami zwyciężać w krwawych potyczkach PvP, które zobrazują żywot tych krain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *