Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy : Apokalipsa to darmowa gra online w stylu , która toczy się na wschodnie USA, gdzie będziesz musiał zmierzyć się z tajemniczym wirusem zmieniającym ludzi w .

Historia rozpoczyna się w samym środku Nowego Jorku, gdy raptownie wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. Zadajesz sobie pytania: czy ochronisz swoją rodzinę? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz szefa złowieszczej korporacji? Ruszaj przed siebie, walcząc na każdym kroku ze śmiertelnymi zagrożeniami. Nieżywi czają się na każdym kroku, dlatego przed tobą długa droga… Wraz z postępami w grze Łowca odblokuje kolejne poziomy doświadczenia, pozyskuj w walce potężne przedmioty w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami.

W Łowcy Zombi: Apokalipsa odnajdziesz nie tylko standardową kampanię, ale również tryby PvP (gracz kontra gracz), w których staniesz w szranki z losowymi graczami lub członkami gildii. W gangu znajdziesz niepowtarzalne budowle i bonusy oraz związane z nimi moduły gry jak na przykład Wojna o Schron. Rozbudowuj własny i współzawodnicz z pozostałymi gangami o miano najpotężniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w grze! Rozsądnie inwestuj zasoby swojego gangu. Odnajdź optymalny model rozwoju.

Dla najbardziej doświadczonych graczy, oczekują najtrudniejsi przeciwnicy, ale także pozostali gracze, którzy będą deptać ci po piętach. Rekrutuj najwaleczniejszych wojowników do gangu, a będziecie najlepsi w brutalnym świecie Łowców Zombi.

Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarce internetowej, a dzięki responsywnemu designowi jest dostępne zarówno na komputerach, jak i również na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Instalki są do ściągnięcia zarówno z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się już teraz, jak kończy się wątek fabularny gry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *