Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Urocza Maja z Tesco zabierze Cię ze sobą w świat Tesco i pokaże jak administrować własnym sklepem wielkopowierzchniowym. Postaw własne Tesco, kupuj produkty i zatowaruj regały. Przystrój obiekt handlowy według swojego gustu.

Twoją misją jest dopilnowanie tego, by klienci byli usatysfakcjonowani! Poznaj ich, słuchaj ich, dowiedz się co pragną nabyć i na tych fundamentach rozporządzaj dostawami. Znajdź unikalny sposób na skuteczny interes.

Opcja gry online umożliwia wymianę handlową z pozostałymi użytkownikami i współzawodnictwo z kolegami i bliską rodziną. Dowiedzieć, kto z Was może pokierować najbardziej efektywnym sklepem.

W Moje Małe Tesco masz możliwość gry gdzie chcesz i kiedy masz chęć, na przykład na smartfonie. Gra Moje Małe Tesco to nieprzerwana frajda dla graczy.

Bądź cały czas na czasie z tym, co dzieje się w marketach Tesco! Poznawaj okazje w trakcie zakupów. Odnajdziesz je również w swoim wirtualnym sklepie! W asortymencie odszukasz również towary dostępne tylko sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *