Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Urocza Maja z zabierze Cię ze sobą w świat i pokaże jak administrować własnym sklepem wielkopowierzchniowym. Postaw własne , kupuj produkty i zatowaruj regały. Przystrój obiekt handlowy według swojego gustu.

Twoją misją jest dopilnowanie tego, by klienci byli usatysfakcjonowani! Poznaj ich, słuchaj ich, dowiedz się co pragną nabyć i na tych fundamentach rozporządzaj dostawami. Znajdź unikalny sposób na skuteczny interes.

Opcja gry online umożliwia wymianę handlową z pozostałymi użytkownikami i współzawodnictwo z kolegami i bliską rodziną. Dowiedzieć, kto z Was może pokierować najbardziej efektywnym sklepem.

W Moje Małe Tesco masz możliwość gry gdzie chcesz i kiedy masz chęć, na przykład na smartfonie. Gra Moje Małe Tesco to nieprzerwana frajda dla graczy.

Bądź cały czas na czasie z tym, co dzieje się w marketach Tesco! Poznawaj okazje w trakcie zakupów. Odnajdziesz je również w swoim wirtualnym sklepie! W asortymencie odszukasz również towary dostępne tylko sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

AppStore Google PlayWindows Store

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *