PGR Online

PGR Online – farmerska gra rodem z Polski.

Gry przeglądarkowe stanowią przyjemną odskocznię od szarej codzienności. Pomagają rozładować stres i oddać się zabawie, której potrzebują nie tylko dzieci, ale i dorośli. Żadna inna nie pomoże nam jednak tak, jak PGR Online – gra pełna nie tylko ciekawej rozrywki, ale i tekstów, które świetnie oddają klimat PRL-u.

W PGR Online gracz musi stworzyć i rozbudować swoje własne gospodarstwo rolne. Rozpoczynając grę z podstawowymi sadzonkami, ma on za zadanie wspinać się na kolejne szczeble doświadczenia, zyskując jednocześnie możliwość odblokowywania kolejnych rodzajów roślin.

Gra nie kończy się jednak na sadzeniu i zbieraniu płodów rolnych. Gracz ma możliwość budowy różnych budynków gospodarczych (np. młyn, suszarnię, przetwórnię), może handlować z innymi graczami oraz wykonywać zadania.

Nie mniej ważne jest sprzedawanie swoich plonów klientom, którzy posłusznie i jak na porządnych ludzi przystało czekają w kolejce przy granicy gospodarstwa. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy klient oferuje dobrą cenę za nasze towary. W takiej sytuacji warto się targować, lub po prostu delikwenta wygonić, a towary wystawić w spółdzielni po cenach przez nas ustalonych.

PGR Online to rozrywka bez ograniczeń wiekowych, dla całej rodziny. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Starsi przypomną sobie jak to było w PRL-u, a młodsi nauczą się tego i owego na temat wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *