PokeWars

PokeWars

Uwielbiasz Pokemony? To świetnie! W przeglądarkowej grze PokeWars znajdziesz je wszystkie! Gra oferuje ogromny świat z setkami lokacji pełnych Pokemonów i przedmiotów.
Ale co to byłaby za gra bez rywalizacji? Masz możliwość brania udziału w turniejach, walkach rankingowych oraz wielu innych wyzwaniach!

Gra pozwala na łapanie, trenowanie a nawet hodowanie Pokemonów. Oprócz tego możesz wykonywać setki zadań, które zleca Profesor Oak oraz Elm. Tętniący życiem targ pozwoli Ci wcielić się w rolę handlarza i zarobić sporo Yen na trening swoich stworków.

Społeczność graczy i możliwość zakładania stowarzyszeń sprawi, że wspólna gra będzie jeszcze bardziej fascynująca. Wraz ze znajomymi możecie konkurować z innymi stowarzyszeniami w walkach i piąć się w rankingu. Rozbudowywanie osad stowarzyszeń daje ogromne korzyści w grze i przyspiesza rozwój postaci.

Sparingi, walki drużynowe, walki stowarzyszeń z pewnością są fascynującym przeżyciem. Aczkolwiek znajdą się i tacy trenerzy, którzy wolą przyjacielskie podejście do sprawy. Dostępne są w związku z tym walki kameralne, w których możesz potrenować walki razem ze swoimi przyjaciółmi!

Wiedząc jak ważne jest nieustanne rozwijanie gry oraz dbanie o zadowolenie graczy przygotowywane są systematyczne eventy oraz konkursy. Można dzięki nim zdobyć unikalne nagrody, a co ważniejsze Eventy pozwolą Ci znaleźć w grze wiele nowych wyzwań, trudności i niemały dreszczyk rywalizacji. Konkursy natomiast pozwolą na realizację Twoich artystycznych, twórczych umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *