Rage War

Interesujesz się podróżami w przeszłość? Dążysz do konfliktu? Poszukujesz nowych celów w grze? Masz świadomość tego, że tak właśnie jest! Odkryj nową strategię, która odpowie na Twoje oczekiwania – Rage War!

Rage War to niesamowita strategia nie tylko ze względu na rewelacyjną grafikę czy walki w czasie rzeczywistym!
Podczas niesamowitej wędrówki masz szansę odkrywać antyczne królestwa, zbadać zapomniane państwa i napisać historię na nowo.

Twój cel jest prosty: przenieś się w przeszłość, stwórz potężna armię, rozwiń wspaniałe cesarstwo i odszukaj każdą z utraconych części składowe Maszyny Czasu.
Wrogowie bez skrupułów oraz najdziksze hordy będą badać Twoje umiejętności na każdym kroku, ale to tylko jeden z problemów.
Ambitni rozgrywający z całego globu mają identyczny motyw działania co Ty – dominację nad przeciwnikiem w każdej chwili gry. Nie przejmuj się – w każdym momencie masz do dyspozycji pomoc przyjaciół! Zachęć ich do wspólnej gry i stwórzcie niezwyciężone królestwo, gdzie musicie rywalizować z przeciwnikiem ramię w ramię.
Rozwijaj własny styl i zdobywaj nagrody kończąc z sukcesem misje oraz zadania.

Zbuduj prężnie działającą gospodarkę i odkrywaj bardzo ważne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Odkrywaj nowe technologie z ogromnego drzewka dostępnych technologii. Zyskasz możliwość budowy lepszych budynków, żołnierzy i inne ulepszenia.
Przeistocz rozbudową swój gród z maleńkiej osady w tętniące życiem imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *