Rail Nation

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o tym, aby posiadać prywatne przedsiębiorstwo kolejowe, to zostałeś postawiony przed niewyobrażalną możliwością, by za przyczyną swoje marzenie zrealizować.
Ralin Nation to nie tylko całkowicie bezplatna gra, ale także wirtualną uczta historii techniki, która pochłonie nas na długie godziny.
Rozpoczynając własną przygodę z Rail Nation, zostaniemy przekazani w objęcia samouczka za sprawą którego zostaniemy wprowadzeni w metody prowadzenia samodzielnej rozgrywki.
Twoim elementarnym zadaniem będzie zadbanie o to, aby region w ramach którego działamy ciągle był zaopatrywane we wszystkie niezbędne mu do wzrostu surowce.
Potrzebne miastu surowce są uzależnione od fazy rozwoju miasta i często ich zdobycie związane jest z wizytą w kilku ośrodków produkcyjnych.
Pozyskanie więcej rozbudowanych surowców bardzo często wymaga od nas zbudowania mocno rozbudowanej sieci dostaw, zaczynając od dostarczenia drewna do tartaku, by w następnej kolejności odebrać deski i dostarczyć je miastu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *