Riot Zone

Poweźmij wszystkie dostępne środki, aby uwolnić pogrążoną w brutalnej wojnie krainę Merania – zapewniając jej upragniony mir oraz spokój! 
Rozpoczynając rozgrywkę stajesz się dowódcą jednej z drużyn najemników opowiadając się jednocześnie po jednej ze stron dwóch walczących ze sobą nacji. System walki w grze jest wymyślony w oparciu o grę turową, twoi bojownicy samodzielnie rozprawiają się z przeciwnikiem, a twoim zadaniem jest podejmowanie decyzji o stosowaniu umiejętności unikalnych, które są dużo bardziej niszczycielskie. Właśnie za sprawą nadmienionych starć – nasi bojownicy będą mogli poszczycić się mianem wybawicieli kraju, walczących dla ochrony głoszonych wartości. Mimo to absolutnie żadna armia nie może obejść się bez sprawnie pracującego zaplecza logistycznego, które zapewni jej regularny dostęp do wyposażenia i co najbardziej znaczące – surowców zaspokojenia potrzeb ludzkich. Twórcy gry pamiętali także o wielce znaczącym aspekcie współpracy, stąd wielokrotnie staniesz przed koniecznością skorzystania ze pomocy zaprzyjaźnionych z tobą graczy. Nigdy nie możesz być spokojny o swój los, gdyż myślą którą kierują się twoi wrogowie jest „zwycięstwo za wszelką cenę”. Dla osób posiadających zbędny kapitał lub pragnących wspomóc twórcow Riot Zone – przygotowany ciąg opcji premium, dzięki którym możemy zdobyć nieznaczną przewagę w rozgrywce.

Pozostaje Ci powziąć broń, wcielić się w skórę dowódcy – rozważnie dowodzić i poprowadzić swoją organizację do upragnionego zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *