Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to gra z gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł stworzył samodzielny polski zespół. Gra jest i dostępna na przeglądarki internetowe, a także dostosowana do tego, aby używać jej w odsłonie na telefon.

Świat Shadow Time łączy w sobie dużo wątków z historii popularnych Mang & Anime. Celem gry jest kreacja społeczeństwa, które razem podejmie walkę, w celu przeciwstawienia się Jeźdźcom Apokalipsy zagrażającym istnieniu tego świata. Zło w postaci potworów, najrozmaitszej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po całej krainie. W tym miejscu pojawia się nasz , przed którym stoi misja zapobieżenia całej tej katastrofie.

Na starcie przychodzi nam wybrać jedną z pięciu dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa dysponuje indywidualnymi właściwościami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także profesję charakterystyczną dla każdej z postaci.

W celu zdobycia doświadczenia nie tylko trzeba walczyć z wrogami. Warto rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju misjami. I jak na RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi zadaniami. Prócz misji powiązanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji również szereg wątków dodatkowych, które oferują nam przejście misji nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako zadanie dzienne.

Sama rozgrywka toczy się w otwartym świecie, dlatego możemy udać się tam, gdzie chcemy. W trakcie zdobywania doświadczenia, bohater nasz może nauczyć się nowej techniki lub zdobyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę rozbudowy naszego bohatera. System walki odbywa się w trybie turowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *