Stronghold Kingdoms

Gra Stronghold Kingdoms pochodzi ze znanej serii gier Twierdza. Tak jak to miało miejsce w poprzednich tytułach, gra osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia rozgrywki z tą grą należy pobrać i zainstalować ją na dysku. Istotnym celem gry jest troszczenie się o rozbudowę i optymalną osłonę naszych osad przed najeźdźcami.

Stawiaj osiedla i prowadź ogromne potyczki z innymi przeciwnikami. Razem ze swoją armią chronisz swoje terytoria i cały czas powiększasz teren własnych wpływów…Zadbaj również o kwestie gospodarcze warowni i swoich kolonii oraz twórz mocną armię, która będzie bronić twoich włości. Pamiętaj o dostawach potrzebnych surowców dzięki którym twój zamek będzie się rozwijał. Produkuj lub kupuj od sąsiadów różne surowce, narzędzia i pokarm, z pomocą których osiągniesz dominację nad wrogami.W grze MMO Stronghold Kingdoms tworzysz bohatera, który zdobywa umiejętności podczas rozgrywki. W ten sposób zmieniasz się typowego, mało znanego rolnika w lorda, który cieszy się wielką sławą i poważaniem. Gdy szczęście będzie ci służyć, to wspólnie z swoim silnym wojskiem dostać posadę namiestnika a nawet króla.
W celu zaczęcia swojej przygody z Stronghold Kingdoms, będziemy zmuszeni do pobrania małych rozmiarów klienta gry, który oferuje nam nawiązanie połączenia z serwerem gry i wykluczy konieczność posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Launcher zapewnia nam błyskawiczną i darmową aktualizację gry, dzięki czemu na bieżąco uczestniczymy w życiu gry i jej społeczności, bez potrzeby zbędnego poświęcania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani chwili, przystąp do pobrania klienta i już teraz zacznij kreować własne średniowieczne imperium, które w najbliższym czasie zostanie imperium światowym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *