War Thunder

Jeśli twoją pasją są maszyny latające i wszelkie podobne im rzeczy, to niewątpliwie jesteś zobowiązany podjąć próbę własnych umiejętności grając w World of Warplanes!
Staniesz przed opcją wyboru jednej z setek maszyn, które służyły podczas II Wojny Światowej w armiach każdej strony konfliktu. W rozgrywce będziemy zyskiwali bardzo cenne punkty doświadczenia, które to umożliwią nam opracowywanie nowych technologii będącego w naszym posiadaniu przez nas samolotu lub zakup całkowicie nowej, skuteczniejszej maszyny.
Dla kompletnego zwycięstwa – będziesz zobowiązany zatroszczyć się o wzrost umiejętności twojej załogi, która doszkala się na bazie rozstrzygniętych bitew jak i zdobytych po nich punktów doświadczenia.
Tylko od twojej decyzji zależy to czy staniesz za sterami zwinnego myśliwca, czy będziesz zobowiązany poprowadzić kolosalne bombowce – z zadaniem niszczenia strategicznych miejsc na zimie wroga.
Kluczem do sukcesu jest także oddana współpraca z innymi, uczestniczącymi w potyczce lotnikami.

Autorzy War Thunder uzupełniają portal projektu, zamieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki związane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Więc nie zwlekaj ani minuty, wskakuj do kokpitu i ruszaj na podbój przestworzy, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *